Galeria

Halloween w Arado

Dnia 31.10.2014 roku w podziemiach kamiennogórskiego Arado miało miejsce nocne zwiedzanie z atrakcjami. W ramach święta Halloween w zaginionym laboratorium Hitlera można było doświadczyć przerażających inscenizacji przygotowanych przez ekipę Arado.
Zwiedzanie zostało podzielone na kilka wejść a każda z grup znalazła się w centrum wydarzeń znanych z najstraszniejszych horrorów. Całą atmosferę podkręcała przygotowana przerażająca muzyka, efekty świetlne, dymne i strzały pistoletu.
Inscenizacja została przeprowadzona w ciemnościach, przy skromnym płomieniu pochodni, co znacznie utrudniało wykonanie relacji fotograficznej, jednak potęgowało uczucie strachu.
Mamy nadzieję, że poniższa galeria chociaż po części odzwierciedla tą wyjątkową atmosferę zwiedzania podziemnego laboratorium Arado.

Reklamy

3 comments on “Halloween w Arado

  1. Podoba mi się, że autor zdjęć utrzymane w kolorystyce z „tamtych lat” i podbił czerwień by uwidocznić rany. Bardzo profesjonalnie przygotowani aktorzy, żałuję, że nie wiedziałem wcześniej o tym wydarzeniu

  2. Dziękujemy za uznanie. Warunki do wykonania zdjęć były bardzo ciężkie. Ciemno, ciemno, ciemno. Cud, że udało się coś zrobić 🙂
    Informacja o wydarzeniu Halloween w Arado była na naszym serwisie tydzień wcześniej :-).

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s