Galeria

Koncert – Kult

Dnia 16 kwietnia 2016 roku w Świebodzicach w Hali Widowiskowo-Sportowej odbył się koncert legendarnej polskiej grupy rockowej Kult z Kazikiem Staszewskim na czele. Koncert odbył się w ramach IV edycji Świebodzice Rock Fest.

Kult powstał na początku 1982 roku. Zespół zasłynął atmosferą tworzoną na koncertach oraz niekonwencjonalnym przesłaniem piosenek. Od początków istnienia grupa wyróżnia się charakterystycznym, rozpoznawalnym brzmieniem klawiszy i instrumentów dętych, a także głosem i często prowokacyjnymi tekstami wokalisty Kazika Staszewskiego.
Na koncercie w Świebodzicach można było usłyszeć największe przeboje zespołu, a wraz z Kultem wystąpiły grupy takie jak: LAO CHE, ORGANEK, LIPALI, KRUK + Laureat konkursu kapel.

Świebodzice Rock Fest to impreza muzyczna, która weszła już na stałe do kalendarza imprez na Dolnym Śląsku. Z roku na rok rozwija się forma festiwalu i lista wykonawców występujących na scenie. Impreza ma zaledwie trzyletnią tradycję, ale już ściąga fanów muzyki z całego kraju. Co roku na scenie występują zespoły prezentujące różne style, z czołówek ogólnopolskich list popularności.

Zapraszamy do poniższej galerii z koncertu zespoły Kult.

Relację z III edycji Świebodzice Rock Fest, na której zagrali m.in. TSA, Luxtorpeda i Dżem można również obejrzeć na naszym serwisie >>.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s