Dzielnicowy Czadrowa

Na wczorajszym zebraniu Wójta Gminy Kamienna Góra z mieszkańcami sołectwa Czadrów uczestniczyli również przedstawiciele policji. Z przedstawionego przez nich raportu wynika, iż Czadrów jest w czołówce sołectw, w którym odnotowano w zeszłym roku najwięcej interwencji policji, spośród wszystkich sołectw gminy. W rejestrze interwencji odnotowane są wszystkie zgłoszenia (zdarzenia drogowe, kradzieże, włamania, zgłoszenia przez obywateli itd.). Na zebraniu zostały rozdane ankiety, na których mieszkańcy wskazywali obszary poprawy bezpieczeństwa wsi.

Jednym z nurtujących tematów mieszkańców Czadrowa było również zostawianie błota na drogach przez wyjeżdżający z pól sprzęt rolniczy. Na ten problem znajdują zastosowanie przepisy prawne. Zanieczyszczanie drogi może spowodować niebezpieczeństwo lub utrudnienie w ruchu drogowym i podlega karze grzywny. Każda osoba, która naniesie sprzętem rolniczym lub innym pojazdem na jezdnię znaczne ilości błota ma obowiązek je usunąć.
Każde takie wydarzenie może również zostać zgłoszone na policję, jednak aby osoba brudząca drogę mogła ponieść karę należy osobiście zgłosić się na posterunek policji w Kamiennej Górze i złożyć zgłoszenie.

Zainteresowane osoby informujemy, iż dzielnicowym obsługującym rejon sołectwa Czadrów jest asp.szt. Marek Majewski.
Do niego można się zgłaszać z problemami w sołectwie Czadrów, tel kom. 797 306 627, tel 75 – 744 82 52, pok. 209.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s