Budowa piaskownicy

Informujemy, iż z inicjatywy nauczycielki wychowania przedszkolnego, prowadzącej punkt przedszkolny w Czadrowie, zostały podjęte kroki zmierzające ku budowie piaskownicy dla dzieci. W inicjatywę zaangażowane jest Stowarzyszenie Brama Czadrowska, które w ramach swoich możliwości współfinansuje to przedsięwzięcie.

logowwwPiaskownica powstanie na terenie świetlicy wiejskiej i da dzieciom mnóstwo satysfakcji oraz możliwości kształcenia wyobraźni poprzez budowanie różnych budowli z piasku. Pozwoli również spędzać dzieciom więcej czasu na świeżym powietrzu.

Dostępne są piaskownice drewniane i plastikowe, duże i małe, zamykane z pokrywą lub bez dlatego Stowarzyszenie Brama Czadrowska zwraca się z prośbą do osób prywatnych i lokalnych przedsiębiorców o wsparcie finansowe. W zależności od zebranych funduszy zostanie podjęta decyzja, co do rozmiaru i rodzaju piaskownicy oraz wzbogacenie jej o dodatkowe elementy, takie jak daszek, pokrowiec, zabawki itp.

Pamiętaj, uśmiech na twarzy dziecka i czas spędzony na zabawie w piaskownicy, bezcenny.

Osoby zainteresowane wsparciem tej inicjatywy mogą się kontaktować ze Stowarzyszeniem Brama Czadrowska tel. 695 932 603 lub bezpośrednio z nauczycielką tel. 665 248 516.

751645jpg

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s