Brutal Assault 2016

Miło nam poinformować, iż zaczynamy newsy na temat tegorocznego festiwalu Brutal Assault, jaki odbędzie się 10-13 sierpnia 2016 roku.
Przypominamy, iż serwis czadrow.pl znajduje się w gronie akredytowanych mediów relacjonujących tą największą imprezę muzyczną odbywającą się corocznie w tej części Europy.

Brutal Assault to festiwal muzyki metalowej. Od zawsze ma swoje miejsce w Czechach a od 12 edycji w Jaromerze na terenie Twierdzy Jozefov. Trwa kilka dni a na scenach występuje ponad 100 zespołów z całego świata. To wielkie widowisko muzyczne, w skład którego oprócz koncertów wchodzą sklepy, puby czy projekcje filmowe, ściąga fanów tego gatunku muzyki z całego świata, a język polski słyszy się równie często, jak czeski.

Na serwisie czadrow.pl każdy miłośnik muzyki znajdzie coś dla siebie. Prezentujemy relacje dla miłośników mocnego grania, disco polo a nawet artystów operowych. Wszystkie relacje muzyczne znajdują się w kategorii Koncerty >>, do której zapraszamy.

Festiwal Brutal Assault w Czechach i Castle Party w Bolkowie to dwa cyklicznie organizowane wielkie wydarzenia muzyczne w naszym regionie. To dzięki relacjom z tych wydarzeń na serwisie czadrow.pl gościmy internautów z całego świata, co prezentujemy w rocznych statystykach witryny. To na tych festiwalach goszczą gwiazdy muzyczne światowego formatu, które możemy zaprezentować fanom mocnego grania.

74852Zgodnie z wymogami organizatora będziemy co pewien czas informować o zachodzących zmianach w programie festiwalu i nowych zespołach uczestniczących w 21 edycji Brutal Assault 2016.
Zespoły, które już dziś potwierdziły swój występ w tegorocznej edycji festiwalu dostępne na oficjalnej witrynie Brutal Assault >>.
Jedną z gwiazd będzie MINISTRY – amerykański zespół wykonujący industrial metal z wpływami szeroko pojętej muzyki rockowej. Zespół MINISTY został założony w 1981 roku w Chicago.

Więcej naszych wpisów na temat festiwalu Brutal Assaut dostępne tutaj >>.

Zapraszamy do poniższych relacji z Brutal Assault 19, 19 (koncert Slayer) i 20.

brutal_assault_2014_16  66650  68771

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s