Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia

Dnia 14.11.2015 roku w świetlicy odbyło się Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia Brama Czadrowska. Po wysłuchaniu sprawozdania z działalności Stowarzyszenia i podjęciu uchwał, w wolnych wnioskach Walnego Zebrania Członków zostały poruszone m.in. tematy organizacyjne zabawy sylwestrowej w sołectwie Czadrów, które organizuje Stowarzyszenie Brama Czadrowska oraz przygotowanie infrastruktury wokół formacji skalnej „Trzej Bracia” znajdującej się na terenie sołectwa Czadrów.


Informujemy, iż zabawę sylwestrową w świetlicy w Czadrowie będzie organizować Stowarzyszenie Brama Czadrowska. Szczegóły i plakat imprezy zostaną zaprezentowane na początku grudnia.


Informujemy, iż Stowarzyszenie Brama Czadrowska podejmie próbę budowy infrastruktury okołoturystycznej przy formacji skalnej „Trzej Bracia”, znajdującej się na terenie sołectwa Czadrów.
W projekcie dotyczącym infrastruktury znajdzie się adaptacja formacji skalnej na potrzeby wzrostu ruchu turystycznego. Budowa infrastruktury obejmie swym zakresem dokonanie wycinki samosiejek, które z biegiem lat porosły formacje skalną, montażu ławeczek wraz z tablicą informacyjną oraz wyznaczenie ścieżki pieszej prowadzącej do obiektu turystycznego.
Celem projektu budowy infrastruktury jest zwiększenie atrakcyjności sołectwa Czadrów pod względem turystycznym i udostępnienie miejsca wraz z możliwością odpoczynku okolicznym mieszkańcom uprawiającym sport i rekreację ruchową.

Będziemy informować o dalszych postępach w tej sprawie.

Jak wyglądała, wygląda obecnie i gdzie się znajduje formacja skalna „Trzej Bracia” widać na poniższych fotografiach.

04017     04007     04016

Reklamy

2 comments on “Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia

  1. Świetny pomysł, by Trzej Bracia stali się atrakcją turystyczną Czadrowa.
    Życzę powodzenia w realizacji projektu.
    Czy ktoś zna miejscowe legendy są związane ze skałkami?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s