Eleven Bike Fest 2015

71708

Koncepcją założenia serwisu czadrow.pl było prezentowanie ciekawych miejsc i wydarzeń w regionie sołectwa Czadrów. Ponieważ nasze relacje cieszą się dużym zainteresowaniem, serwis czadrow.pl już dawno wyszedł swoim zasięgiem poza granice Polski. Dziś wielu organizatorów w regionie i kraju nawiązuje z nami współpracę polegającą na promowaniu ich wydarzeń a „Czadrów” jest mile widziany na wszelkiego rodzaju imprezach masowych.

Popularność naszego serwisu powoduje również zwiększenie obszaru jego działania. Przykładem będzie sobotnie wydarzenie we Wrocławiu, jakim jest międzynarodowy festiwal Eleven Bike Fest organizowany przez HARLEY-DAVIDSON CLUB ELEVEN.
Ta druga edycja prowadzonej z rozmachem imprezy motocyklowej odbędzie się na Polach Marsowych Stadionu Olimpijskiego we Wrocławiu.
Oprócz znanych polskich zespołów, takich jak Big Cyc, Proletaryat czy Andrzej Nowak (TSA) wystąpią również zagraniczne gwiazdy w tym legendarny brytyjski SAXON oraz Zakk Wylde ze swoim zespołem BLACK LABEL SOCIETY.

SAXON to brytyjska grupa, będąca jednym z pionierów stylu New Wave of British Heavy Metal (NWOBHM), została założona w 1976 roku w South Yorkshire. Powstała w wyniku połączenia grup SOB i Coast. W latach 80. pisano o SAXON jako o najgłośniejszej, najbardziej energetycznej i poruszającej metalowej formacji. Do dziś ich koncerty przyciągają rzesze fanów a zespół zagrał setki koncertów na całym świecie. W Polsce grupa gościła kilka razy, po raz pierwszy w 1986 roku. W jej dorobku jest 20 albumów studyjnych, 6 koncertowych, liczne single, nieoficjalne nagrania live i kompilacje.

Oczywiście oprócz koncertów w ramach festiwalu odbędzie się również mnóstwo konkursów znanych z imprez motocyklowych oraz konkursy siłowe, które poprowadzą znani siłacze z POLISH STRONG MAN GROUP.

Miło nam poinformować, iż serwis czadrow.pl jest akredytowanym medium na tej wielkiej imprezie organizowanej we Wrocławiu.

Ponieważ takie światowe gwiazdy muzyczne jak SAXON grają koncerty tylko w dużych metropoliach postanowiliśmy skorzystać z okazji i zrobić relację z drugiego dnia koncertowego Eleven Bike Fest 2015.
Dziękujemy organizatorowi za uznanie i możliwość uczestniczenia serwisu czadrow.pl w tej wielkiej imprezie muzycznej.71709

Po relacji z koncertu SLAYER na czeskim festiwalu Brutal Assault, SAXON to kolejna światowa gwiazda, która zagości na naszym serwisie. Zapraszamy niebawem.

Prezentujemy oficjalny plakat wydarzenia oraz SAXON i BLACK LABEL SOCIETY.

Zobacz jak promuje festiwal grupa Big Cyc:
Teledysk >>
Zapowiedź >>

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s