Castle Party & Brutal Assault

Już niebawem odbędą się dwie największe imprezy muzyczne, organizowane cyklicznie w naszym regionie.

W dniach 16-19 lipca 2015 roku rusza Castle Party, jeden z największych w Europie festiwali muzyki w klimacie rocka gotyckiego. Festiwal od lat jest organizowany w Bolkowie a jego główne koncerty odbywają się na zamku. Na festiwal przyjeżdża corocznie kilka tysięcy fanów rocka gotyckiego, gothic metalu, elektro, industrialu i rytmów pokrewnych. Festiwal trwa cztery dni podczas których miasto wypełnia wielu fanów wspomnianej muzyki, przebranych w różnego rodzaju stroje.

W dniach 5-8 sierpnia 2015 roku rusza Brutal Assault, największy festiwal muzyki metalowej w tej części Europy. Ta wielka, cykliczna impreza ma swoje miejsce w czeskim Jaromerze na terenie Twierdzy Jozefov. Organizatorzy corocznie fundują fanom muzyki metalowej prawdziwą plejadę gwiazd, że każdy, nawet najwybredniejszy fan znajdzie coś dla siebie.

Relacje z tych dwóch międzynarodowych muzycznych wydarzeń przyciągają na czadrow.pl internautów z całego świata, co prezentowaliśmy w statystykach witryny. W tym sezonie również fani muzyki będą mieć możliwość obejrzenia naszych relacji. Zapraszamy niebawem.

Wpisy dotyczące festiwalu Castle Party >>.
Wpisy dotyczące festiwalu Brutal Assault >>.

festiwalemini

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s