VIII Zlot Grup Rekonstrukcyjnych

W dniach 10-12 lipca 2015 roku w Gostyniu w województwie wielkopolskim odbędzie się Zlot Stowarzyszenia Historia Militaris. Uczestnikami zlotu są grupy rekonstrukcyjne zajmujące się historią wojskowości polskiej i obcej od czasów średniowiecza do XX wieku oraz właściciele pojazdów historycznych. Uczestniczą w nim środowiska zajmujące się odtwórstwem historycznym oraz kolekcjonerzy z całej Polski i z zagranicy.

Ta z rozmachem organizowana impreza militarna pod Poznaniem nie jest w naszym regionie i nie zrobimy z niej relacji. Wspominamy jednak o wydarzeniu ponieważ w tym sezonie udział w imprezie ma również Czadrów a dokładniej serwis czadrow.pl.

Informujemy, iż organizator imprezy militarnej w Gostyniu zdecydował, że to czadrow.pl wykona oficjalny plakat promujący ich wydarzenie.
Dzięki zasobom naszej witryny mamy propozycje współpracy od organizatorów wydarzeń masowych. Jest to kolejny oficjalny plakat wydarzenia wykonany przez nas, tym razem promujący imprezę w innym regionie Polski.
Nasze logo znajduje się na plakacie VIII Zlotu Grup Rekonstrukcyjnych, którego organizatorem jest Strefa Militarna. Uczestnicy tego wielkiego widowiska militarnego usłyszą także o czadrow.pl.

Poniżej prezentujemy oficjalny plakat i dziękujemy organizatorowi za uznanie.

plakat_www_duzy

Reklamy

7 comments on “VIII Zlot Grup Rekonstrukcyjnych

  1. Gratulacje należą się dla Pana – Panie Arturze.
    Życzymy dalszych sukcesów i promocji naszego Czadrowa.

    K. i M.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s