Rozwój Czadrowa

Miło nam poinformować, iż do sołectwa Czadrów ściągają kolejni nowi mieszkańcy. Właśnie rozpoczęła się budowa nowej nieruchomości na powstającym w Czadrowie Osiedlu pod Kasztanem i niebawem zacznie się budowa kolejnej.

71493

Sołectwo Czadrów staje się coraz bardziej atrakcyjnym miejscem do zamieszkania. Od kilku lat zaobserwować można znaczny jego rozwój. Uruchomienie oświetlenia ulicy czy gruntowny remont drogi to tylko niektóre atrybuty wpływające na atrakcyjność wsi. Do tego można doliczyć słupki z numerami posesji, remont świetlicy, tablice informacyjne a nawet projekt herbu sołectwa.
W coraz większym zaawansowaniu są rozmowy w sprawie budowy chodnika. W niedługim czasie zostaną również wymienione przystanki autobusowe przy osiedlu bloków i świetlicy wiejskiej.

Nieskromnie wspomnimy również o naszej witrynie, którą odwiedzają nie tylko internauci w regionie ale również z całego świata. Chile, Gwatemala, Meksyk czy Algieria to tylko kilka egzotycznych krajów z których odnotowujemy wejścia na czadrow.pl. Informacje o popularności naszej witryny i miejscach jej odwiedzin zamieszczamy w tagach Statystyki.
Pomimo, iż nie mamy w sołectwie nic atrakcyjnego turystycznie o naszej wsi słychać coraz częściej.

Sołectwo Czadrów to również spora ilość przedsiębiorców i znaczne wpływy finansowe do gminnego budżetu. Zachęcamy do wspierania naszego lokalnego biznesu. Dziękujemy lokalnym przedsiębiorcom za dobrą współpracę z naszym serwisem i mamy nadzieję, że będzie ona trwać wiele lat.

       
       
       

Reklamy

6 comments on “Rozwój Czadrowa

  1. Dobra reklama naszego sołectwa: „…nie mamy w sołectwie nic atrakcyjnego turystycznie o naszej wsi…”

  2. No niestety taka prawda :-). Nie mamy nic atrakcyjnego turystycznie w samym sołectwie jednak słychać o nas coraz częściej a sołectwo się rozwija. Korzystamy z przywileju położenia niedaleko Bazyliki w Krzeszowie.

  3. Żeby teraz Czadrowa nie dołączyli do Kamiennej Góry.
    Bo ludzie „uciekają” z miasta na wieś, bo jest o niebo lepiej.
    Sam Pan Redaktor wie o tym najlepiej.

  4. Tak, cieszę się, że mieszkam w Czadrowie 🙂 A Czadrowa do Kamiennej Góry nie dołączą co najwyżej Kamienną Górę do Czadrowa i to będzie największy skok cywilizacyjny naszego sołectwa, które stanie się miastem Czadrów.

  5. A czy administracyjnie i praktycznie jest to możliwe (przyłączenie Czadrowa do Kamiennej Góry), czy nie za bardzo?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s