Galeria

Koncert – Curly Heads

Dziś dnia 13.06.2015 roku nad kamiennogórskim zalewem trwał drugi z tegorocznych Dni Kamiennej Góry. Przed gwiazdą wieczoru, po raz pierwszy odbył się Green Water Festiwal z przeglądem kapel mocniejszego brzmienia, który nieco zepsuła deszczowa pogoda. Lokalne zespoły walczyły o wyjazd do miasta partnerskiego Kamiennej Góry i nagrodę pieniężną w wysokości 1 000 zł. Główna nagrodę w postaci wyjazdu zdobyła lokalna kapela Broken Head natomiast nagrodę pieniężną otrzymała niemiecka grupa Rascal.

Przed rozpoczęciem koncertu wieczoru przestało padać. Na scenie pojawił się zespół Curly Heads, który tworzą: Dawid Podsiadło (wokal), Tomek Szuliński (gitara), Tomek Skuta (bas), Oskar Bała (gitara), Damian Lis (bębny).
Curly Heads to pięć talentów, pięciu młodych i zdolnych chłopaków, którzy w bardzo naturalny sposób romansują z dźwiękami. Połączyła ich przyjaźń – pochodzą z Dąbrowy Górniczej gdzie ukończyli tą samą szkołę i w 2010 roku wspólnie chwycili za instrumenty. Minione dwa lata okazały się dla chłopaków ogromnym skokiem ku dojrzałości muzycznej i pozwoliły im odnaleźć nową tożsamość. Dawid Podsiadło przyznaje, że Curly Heads było od początku jego siłą napędową i po ogromnym sukcesie płyty solowej cieszy się na „powrót do domu”.

Zapraszamy do galerii z koncertu Curly Heads.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s