Castle Party 2015 – Lineup i program

Informujemy, iż jest już dostępna pełna rozpiska koncertowa tegorocznej edycji festiwalu Castle Party, z którą można zapoznać się na stronie festiwalu.
Przypominamy, iż czadrow.pl jest jednym z mediów relacjonujących to jedno z największych wydarzeń muzycznych w naszym regionie. Festiwal Castle Party od lat jest organizowany na zamku w Bolkowie.
Nasze galerie z festiwalu docierają do internautów na całym świecie, co prezentujemy w statystykach witryny. Relacje z Castle Party odnotowują jedne z największych oglądalności przez okrągły rok. Aby zobaczyć jak było w ubiegłych latach zapraszamy do galerii Castle Party 2013, Castle Party 2014. Więcej naszych informacji na temat festiwalu w tagach Castle Party.

Kolejna edycja festiwalu odbędzie się 16-17 lipca 2015 r. Gwiazdą tegorocznego wydarzenia będzie grupa Paradise Lost (UK). Zespół jest zaliczany do pionierów death doom metalu oraz metalu gotyckiego. W późniejszym okresie grupa eksperymentowała z elementami elektroniki, poddając się jednocześnie inspiracjom rockiem gotyckim. W ostatnim okresie powróciła do cięższych brzmień.
Poniżej prezentujemy wizerunek zespołu i oficjalny trailer festiwalu.

Również w tym sezonie na festiwalu Castle Party nie zabraknie „Czadrowa”. Relację z wydarzenia będzie można obejrzeć na naszym serwisie.

69165

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s