Dni Legnicy 2015

W dniach 26-28 czerwca 2015 r. odbędą się Dni Legnicy. Podobnie, jak w latach ubiegłych impreza odbędzie się na legnickim lotnisku. W tym sezonie Legnickie Centrum Kultury po raz pierwszy postanowiło jeden dzień przeznaczyć dla gwiazd Disco Polo. Dnia 26 czerwca 2015 r. na scenie pojawią się Piękni i Młodzi, Boys, Basta.
W sobotę, 27 czerwca, dla legniczan zagrają Mesajah, Indios Bravos i Wilki, a w niedzielę – K.A.S.A. & The CzadMakers oraz Maciej Maleńczuk Psychodancing.

Informujemy o tej imprezie ponieważ na serwisie czadrow.pl zamieszczamy relacje z ciekawych miejsc i wydarzeń w promieniu około 50-60 km. od Czadrowa. Na Dniach Legnicy zagrają gwiazdy różnych nurtów muzycznych a w tym sezonie fani Disco Polo będą mogli obejrzeć naszą relację z pierwszego dnia koncertowego, na którym zagrają Basta, Boys oraz Piękni i Młodzi.

Miło nam poinformować, iż serwis czadrow.pl otrzymał akredytację do uczestnictwa w Dniach Legnicy. Dziękujemy Legnickiemu Centrum Kultury i zapraszamy na Dni Legnicy.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s