Galeria

Rajd Arado 2015 – Podziękowanie

Jak informowaliśmy wcześniej, zakończyło się majówkowe widowisko na Dolnym Śląsku i największa w Polsce mobilna impreza historyczno-edukacyjna Rajd Arado 2015.

W tym sezonie Rajdu Arado serwis czadrow.pl został wybrany przez organizatorów do pełnienia funkcji patronatu medialnego. Z powierzonego zadania staraliśmy wywiązać się wzorowo. Jeszcze przed inscenizacjami promowaliśmy to wydarzenie na swój charakterystyczny sposób tworząc grafiki reklamowe. Naszym zadaniem było również stworzenie oficjalnego plakatu Rajdu Arado i wszystkich innych graficznych materiałów, jak akredytacje, ulotki, plakaty z rozpiskami itp. Do naszych obowiązków należała również obsługa oficjalnej witryny rajd.arado.pl. To tam można obejrzeć wykonane przez nas materiały i uzyskać niezbędne informacje dotyczące wydarzenia.

Chcemy podziękować kierownictwu Projektu Arado za zaufanie i powierzenie nam obowiązku zadbania o szatę graficzną tego wydarzenia historyczo-edukacyjnego. Mamy nadzieję, że spełniliśmy oczekiwania całej ekipy i wszystkich miłośników Rajdu Arado.
Dziękujemy, iż tak mały serwis jak czadrow.pl został wybrany i doceniony z pośród tak wielu większych wydawców gazet, czasopism i serwisów internetowych. Mamy nadzieję, że w przyszłym sezonie również czadrow.pl dostąpi zaszczytu oficjalnego patronatu medialnego tego wielkiego wydarzenia historycznego.

Poniżej prezentujemy zgromadzone w jednej galerii nasze grafiki promujące to majówkowe wydarzenie.
Dziękujemy.

Reklamy
By Artur Kubieniec Posted in Bez kategorii Otagowane

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s