Rajd Arado 2015 – Podsumowanie

Zakończyło się majówkowe widowisko na Dolnym Śląsku i największa w Polsce mobilna impreza historyczno-edukacyjna Rajd Arado – World of Tanks. Przez kilka dni przygraniczne miasta i miejscowości przeszły we władanie rekonstruktorów. Zobaczyliśmy rewię mundurów niemal wszystkich stron biorących udział w walkach na frontach II wojny światowej w Europie. Walki czołgów i desant z powietrza uzupełniły unikatowe pojazdy historyczne.

Jak po każdym dużym wydarzeniu przyszedł czas na wyszczególnienie naszych galerii.

W tym sezonie Rajdu Arado serwis czadrow.pl został wybrany przez organizatorów do pełnienia funkcji patronatu medialnego. Z powierzonego zadania wywiązaliśmy się wzorowo. Jeszcze przed inscenizacjami promowaliśmy to wydarzenie na swój charakterystyczny sposób tworząc grafiki reklamowe. Naszym zadaniem było również stworzenie oficjalnego plakatu Rajdu Arado i wszystkich innych graficznych materiałów, jak akredytacje, ulotki, plakaty z rozpiskami itp. Do naszych obowiązków należała również obsługa oficjalnej witryny rajd.arado.pl. To tam można obejrzeć wykonywane przez nas materiały i niezbędne informacje dotyczące wydarzenia. To wszystko pod szyldem czadrow.pl.

Rajd Arado to z ogromnym rozmachem organizowana impreza na Dolnym Śląsku, głośna na cały kraj. W tym sezonie została ona zorganizowana przy udziale World of Tanks, gry komputerowej znanej na całym świecie, koncentrującej się na bitwach pancernych, wydanej przez Wargaming.net.
W tym historycznym widowisku, które trwało kilka dni udział wzięły miasta: Leśna (Zamek Czocha), Karpacz, Szklarska Poręba, Kamienna Góra i Jelenia Góra. W ostatniej chwili doszło miasto Kowary i czeski Zaclerz.
Wydarzenie było promowane przez Muzyczne Radio, duże media regionalne i wiele serwisów internetowych. Dziś po inscenizacjach na wielu portalach dziennikarskich można znaleźć nasze fotografie a wszystko pod szyldem czadrow.pl.

Rajd Arado to kolejna duża impreza w regionie, po której nasz serwis jest bardzo rozpoznawalnym medium w Polsce, a co za tym idzie również sołectwo Czadrów.

Zapraszamy do galerii, prezentujących niezwykłą atmosferę tego historyczno-edukacyjnego wydarzenia pod nazwą Rajd Arado.

7048570486704877048870489

Reklamy

4 comments on “Rajd Arado 2015 – Podsumowanie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s