Galeria

Rajd Arado 2015 – Miasto historii

Dziś dnia 02.05.2015 r. Rajd Arado dotarł do Kamiennej Góry.
Drogi sprzymierzonych oraz wycofujących się Niemców pokrzyżowały się w Landeshut. W cieniu kryjącej tajemnicze laboratoria Arado Góry Parkowej przez cały dzień toczą się walki z udziałem jednostek niemieckich, radzieckich, polsko-brytyjskich oraz amerykańskich.

Na kamiennogórskim rynku oprócz pojazdów wojennych zaparkował również Mobil Gaming Truck MGT-20. Jest to pojazd promujący grę komputerową World of Tanks.

Przypominamy, iż serwis czadrow.pl objął patronat medialny nad tą największą imprezą historyczno-edukacyjna na Dolnym Śląsku. Więcej na ten temat pisaliśmy tutaj>>.

Reklamy

4 comments on “Rajd Arado 2015 – Miasto historii

  1. W Jeleniej Górze podobno zaczęli na rynku o 21.15 a jakaś sierota przyszła później i narzekała, że zaczęli za wcześnie. Na każdym plakacie i ulotce jest napisane, że zaczynają o 21.00. Na takie wydarzenia należy przyjść wcześniej a nie na ostatnia chwilę.

  2. Ale ruch mogli by zamknąć w Kamiennej Górze, a nie wszyscy biegali między samochodami.

    Nie uważasz Pan?

  3. Ruch jest zamykany, jeżeli jest na dane miejsce zaplanowana akcja inscenizacyjna. W mieście były potyczki spontaniczne bez wcześniejszych informacji. Zapewne lepiej by było przy zamkniętym chwilowo ruchu jednak organizatorzy taki mieli zamiar. Zorganizowana potyczka odbyła się nad zalewem.
    Pozdrawiam
    Artur

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s