Galerie Zdobywca Góry Parkowej

Zakończyła się jedna z największych imprez sportowych organizowana w naszym regionie bieg Zdobywca Góry Parkowej.
Organizatorem tych cyklicznych imprez jest Kamiennogórskie Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych RAZEM przy współudziale Miasta Kamienna Góra.
Bieg Zdobywca Góry Parkowej na stałe wpisał się w kalendarz imprez sportowych naszego regionu. Główną atrakcją trasy biegu jest odcinek prowadzący przez zaprzyjaźnione z naszym serwisem podziemia Projektu Arado i Górę Parkową. Jest to jedyny w Polsce bieg przełajowy, którego trasa przebiega przez tego typu podziemne sztolnie. Uczestnicy biegu mają do pokonania trasę o długości 10 km., wzdłuż obiektów związanych z historią Kamiennej Góry.

W ramach biegu Zdobywca Góry Parkowej odbywa się również bieg Mały Zdobywca Góry Parkowej, w którym biorą udział dzieci.
W tym sezonie odbyły się dodatkowo I Mistrzostwa Kamiennej Góry w Nordic Walking, w których udział wzięła mieszkanka naszego Sołectwa Magdalena Łatka. Gratulujemy.

Nasz serwis czadrow.pl uczestniczy w tej imprezie od początku jej powstania. Relacje fotograficzne z kolejnych edycji biegu prezentujemy poniżej.
Zapraszamy za rok.

69820

69821  69822  69823  69825

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s