Rajd Arado 2015

Losy niemieckiego garnizonu Landeshut są przesądzone. Mimo sprzecznych interesów oficerowie Wehrmachtu, Waffen-SS i Luftwaffe wspólnie spróbują wyprowadzić kolumnę pojazdów pancernych i samochodów ciężarowych z miasta. Nie spodziewają się jednak, że po drugiej stronie linii frontu, prócz żądnych zemsty oddziałów Armii Czerwonej oraz uzbrojonych w czołgi M5 Stuart i M4 Sherman Amerykanów atak z powietrza przypuści jeszcze jeden przeciwnik. Czy brytyjscy i polscy skoczkowie zdołają przechwycić tajne projekty konstruktorów Arado?
To i wiele innych tajemnic odkryje majówkowe wydarzenie, jakim będzie Rajd Arado.

Już 30 kwietnia rozpocznie się widowisko, które potrwa do 3 maja. Zamek Czocha, Karpacz, Szklarska Poręba, Kamienna Góra i Jelenia Góra. To miasta, w których będziemy obserwować przygotowane inscenizacje, walki czołgów, desant z powietrza i inne unikatowe pojazdy historyczne.
Rajd Arado 2015 to z ogromnym rozmachem zorganizowana impreza na Dolnym Śląsku, głośna na cały kraj. W tym sezonie została ona zorganizowana przy udziale World of Tanks, gry komputerowej znanej na całym świecie, koncentrującej się na bitwach pancernych, wydanej przez Wargaming.net.

Przypominamy, iż serwis czadrow.pl jest głównym medium zabezpieczającym imprezę od strony wizualnej. Oficjalny plakat wydarzenia wraz z promującymi go grafikami jest naszego autorstwa.

Zapraszamy na oficjalną witrynę Rajdu Arado pod adresem rajd.arado.pl. Tam znajdują się wykonane przez nas materiały i wszystkie niezbędne informacje dotyczące wydarzenia.

69558

Reklamy

One comment on “Rajd Arado 2015

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s