Galeria

Msza z udziałem egzorcysty

Dziś dnia 25.03.2015 roku w Kościele Matki Bożej Różańcowej w Kamiennej Górze odbyła się Msza św. do Ducha św. o uwolnienie i uzdrowienie. Podczas Mszy uczestniczył Ks. Andrzej Smołka, egzorcysta z Wrocławia.
Ks. Smołka wygłosił homilię nawiązującą do wielu przypadków uzdrowień, jakie miały miejsce w jego życiu wśród osób, nad którymi się modlił.
Po celebracji Mszy św. został wystawiony Najświętszy Sakrament i wspólną modlitwą zaczęto adorować i uwielbiać Pana w akompaniamencie zespołu muzycznego.

Modlitwa o uwolnienie jest szczególnym rodzajem modlitwy wstawienniczej. Jej intencją jest uwolnienie od szkodliwego działania złych duchów wywierających wpływ z zewnątrz na ciało bądź psychikę człowieka.
W trakcie Mszy św. z modlitwą o uzdrowienie chodzi o uzdrowienie zarówno fizyczne, jak i wewnętrzne dotykające spraw duchowych.

Podczas Mszy św. doszło do wielu przypadków tzw. „zaśnięć” w Duchu Świętym.

Dziękujemy Ks. Proboszczowi Parafii Matki Bożej Różańcowej w Kamiennej Górze za umożliwienie wykonania zdjęć podczas Mszy św.
Kolejna Msza św. o uwolnienie i uzdrowienie odbędzie się 21.04.2015 roku.

Reklamy

9 comments on “Msza z udziałem egzorcysty

 1. Pierwszy raz widzę zdjęcia z jakieś uroczystości/wydarzenia gdzie zakryte są twarze…

 2. Postanowiliśmy ukryć wizerunek na wybranych ujęciach, które są bardzo osobiste dla znajdujących się na nich osób. Nie mamy pewności czy chcą one być rozpoznawalne. Wątpliwe jest aby Mszę św. można było zakwalifikować do wydarzenia masowego, gdzie wizerunek nie musi być chroniony.

 3. Jeśli na fotografii znajduje się więcej osób (dokładnej liczby nie pamiętam), to zdjęcia można umieścić zgodnie z prawem i bez konsekwencji prawnych.

 4. Te więcej osób to się nazywa impreza masowa. Czy Msza św. jest imprezą masową? To może być dyskusyjne.
  Pozdrawiam
  Artur

 5. W sumie ma Pan rację, lepiej zasłonić i mieć spokojne sumienie.

  Pozdrawiam 😉

  P.S. A czy byłaby możliwość, dopytania księdza naszego proboszcza, czy u nas w Czadrowie w Kościele, nie mogła by mieć miejsca taka Msza Św., lub przynajmniej w głównym Kościele przy ul. Wałbrzyskiej w Kamiennej Górze?

 6. Zapewne znajdzie się w Czadrowie kilka osób, z których należy wypędzić Szatana więc można zapytać księdza co o tym myśli.

 7. Nawet kilkanaście, i gdyby nie ochrona danych osobowych i wizerunku, już bym tu wymienił imiona i nazwiska.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s