Czadrów SMS System

Na wiele zapytań kiedy ruszy czadrowsmssystem informujemy, iż pierwsze wysłanie sms’a zaplanowane jest na 1 marca 2015 r. Swoje zgłoszenie do systemu wysłała już spora grupa mieszkańców naszego sołectwa. Do systemu można zapisać się w każdej chwili, więcej informacji w zakładce Czadrów SMS System >>.

Ponieważ w Czadrowie mieszka spora grupa seniorów nie korzystająca z internetu a posiadająca telefony komórkowe prosimy o poinformowanie ich o tworzonym systemie i zgłaszanie ich numerów do bazy czadrowsmssystem.

Jednym z założeń tworzonego systemu jest ułatwienie szybkiej komunikacji informacyjnej z mieszkańcami Czadrowa. Mamy nadzieję, że to wpłynie na większe uczestnictwo na zebraniach wiejskich i zaangażowanie w sprawy decyzyjne dotyczące naszej lokalnej społeczności.

Reklamy

11 comments on “Czadrów SMS System

 1. Czy przedsięwzięcie jest finansowane w całości lub w części przez gminę lub inny podmiot? Czy 100% kosztów na to przeznacza pan Kubieniec?

 2. Na razie robimy to tak aby te koszty nie były obciążeniem i wykorzystujemy prywatne możliwości abonamentowe sieci komórkowej. Standardowo taki system kosztuje (oprogramowanie) od kilkuset złotych do około 1000 zł. + koszt sms’a + oczywiście obsługa.
  Pozdrawiam
  Artur

 3. Można pozyskać na wszystko ale trzeba mieć takie możliwości. Ja jako osoba prywatna nie otrzymam środków unijnych. Może je otrzymać stowarzyszenie lub inny podmiot prawny.

 4. SMS otrzymany 😉
  Udało się.
  Ile na dzień dzisiejszy jest zarejestrowanych numerów?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s