1,5 miliona odsłon

Nasz licznik, znajdujący się w prawym dolnym rogu witryny, przekroczył 1,5 miliona odsłon.
Witryna została założona latem 2010 roku. Na początku jej przeznaczeniem było prezentowanie powstającego w Czadrowie Osiedla pod Kasztanem. Z rosnącą oglądalnością charakterystyka witryny uległa zmianie i od lata 2011 roku funkcjonuje jako lokalny serwis czadrow.pl.
Przez ten okres w naszych zasobach zostało zgromadzonych ponad 15 tysięcy fotografii prezentujących życie i krajobrazy z regionu sołectwa Czadrów. Mamy nadzieję, że strona nadal będzie się rozwijała zapisując na fotografiach historię naszego regionu. Dziękujemy i zapraszamy.

Reklamy

6 comments on “1,5 miliona odsłon

 1. Gratulacje, ale osiągnięcie ponad 1.500 mln w ciągu 4,5 lat to żaden wyczyn. Wychodzi na to, że w ciągu roku witrynę odwiedziło jedynie ponad 333 tyś. użytkowników a więc tylko ok. 27.750 odwiedzin miesięcznie.

 2. Policzyłeś o jeden rok za dużo. Jest napisane, że strona czadrow.pl oficjalnie funkcjonuje od lata (lipiec) 2011. To daje do lutego 2015 r. 43 miesiące. Zatem średnia to ponad 34800 miesięcznie. Uwzględniając w tym rozruch w pierwszym roku działania gdzie nie było jeszcze dużych odsłon. Szkoda, że uważasz to za słaby wynik jak na lokalną witrynę wsi. Nie jesteśmy potężnym portalem typu Onet czy Wirtualna Polska. Dzięki za opinię. Pozdrawiam.

 3. Można by było wygląd liczby statystyk zmienić, a dokładnie zamiast przecinków: 1,511,183 wprowadzić kropki: 1.511.183 lub po prostu spację: 1 511 183.
  Sugestia moja poparta jest tym oto zdaniem:
  „przecinka używa się do oddzielania liczby całkowitej od części ułamkowej w ułamkach dziesiętnych. Kropka natomiast używana bywa do rozdzielania grup trzycyfrowych, np. 1.000 = tysiąc, 1.000.000 = milion, 1.000.000.000 = miliard, 12.345,67 = dwanaście tysięcy trzysta czterdzieści pięć i sześćdziesiąt siedem setnych”.

  Proszę na to zwrócić uwagę, pozdrawiam 😉

 4. Nie ma możliwości takich zmian. Moduł statystyk działa niezależnie od nas. Jest to część oprogramowania wordpress. Taki sposób jest prezentowany na każdej witrynie na świecie zbudowanej na silniku wordpress.

 5. Szkoda, bo jest to niepoprawny zapis z przecinkami, które sugerować mogą albo wymienianie liczb po kolei, albo liczby dziesiętne po przecinku

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s