Czadrów SMS System

Trwają przygotowania do uruchomienia systemu umożliwiającego jednoczesne przesłanie krótkich wiadomości tekstowych bezpośrednio do telefonów komórkowych mieszkańców naszego sołectwa.

Usługa będzie całkowicie bezpłatna i skierowana do osób, które pragną skorzystać z powiadomień i komunikatów dotyczących sołectwa Czadrów. Za jej pomocą każdy zainteresowany otrzyma przypomnienie o zbliżającym się wydarzeniu, zebraniu lub inną ważną informację dotyczącą naszej lokalnej społeczności.

Za pomocą usługi sms NIE będą wysyłane żadne informacje reklamowe i inne ogólnie uznane jako spam. W każdej chwili będzie możliwość zrezygnowania z otrzymywania wiadomości tekstowych.

W pierwszym etapie tworzymy bazę numerów telefonii komórkowej osób zainteresowanych usługą.
Jeżeli chcesz korzystać z usługi dostarcz nam swój numer telefonu komórkowego. Nie musisz podawać żadnych danych osobowych. Do bazy wprowadzamy tylko numer telefonu na jaki będzie wysyłana wiadomość tekstowa.
Numer Twojego telefonu komórkowego wyślij w treści wiadomości tekstowej na tel. 695 932 603 lub na adres mail czadrow@onet.pl .
Po utworzeniu bazy zostanie uruchomiony system o czym poinformujemy wiadomością tekstową i na stronie czadrow.pl .

Do usługi sms może zapisać się każdy zainteresowany naszymi wydarzeniami nie tylko mieszkańcy sołectwa Czadrów. Zapraszamy.

69163

Reklamy

2 comments on “Czadrów SMS System

  1. Na razie zbieramy bazę numerów telefonii komórkowej chętnych na otrzymywanie informacji związanych z naszym sołectwem. System tworzę ja, administrator witryny czadrow.pl i ja będę to obsługiwał. Musimy zebrać wystarczającą ilość chętnych. Myślę, że miesiąc nam wystarczy.
    Pozdrawiam.
    Artur

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s