Galeria

Losowanie pralki

Dziś dnia 17.01.2015 roku odbyło się zapowiadane wcześniej losowanie pralki. Loteria miała miejsce na osiedlu w pawilonie sieci „abc”.
Jak informowaliśmy w październiku 2014 roku, pawilon przeszedł w prywatne ręce. Od listopada 2014 roku właścicielem jest Pan Uznański, który uruchomił w nim jeden z punktów sieci handlowych „abc”.

Nowy właściciel w ramach promocji swojej działalności zorganizował loterię, w której nagrodą była pralka znanej marki. Do dzisiaj godziny 15.00 każda osoba, która dokonała zakupów w pawilonie na kwotę powyżej 20 zł. miała możliwość pozostawienia swojego paragonu do losowania nagrody.

Podczas losowania zebrana grupa mieszkańców stworzyła bardzo radosną atmosferę. Po wyborze osoby losującej szczęśliwym zwycięzcą okazała się Pani Henryka zamieszkała na osiedlu w Czadrowie. Serdecznie gratulujemy.
Bardzo zaskoczona Pani Henryka w chwili radości poczęstowała wszystkich zebranych szampanem i podziękowała za szczęśliwy paragon.

Jak informuje nowy właściciel pawilonu, jest bardzo zadowolony ze swojej inwestycji i atmosfery panującej wśród mieszkańców Czadrowa.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s