Galeria

Andrzejki 2014

Wczoraj dnia 22.11.2014 roku w świetlicy w Czadrowie odbyła się zabawa andrzejkowa. Po przywitaniu gości przez władze sołectwa uczestnicy zabawy otrzymali upominki w postaci pięknie wydanych folderów z fotografiami zasobów leśnych naszego regionu. Foldery wydało Nadleśnictwo Kamienna Góra a otrzymaliśmy je od zaprzyjaźnionego Koła Łowieckiego KNIEJA Lubawka. Postaramy się aby podczas każdej zabawy organizowanej w Czadrowie uczestnicy otrzymali drobne gadżety. Podczas ostatniego wydarzenia, jakim były dożynki, rozdane zostały kalendarze z motywem naszego sołectwa. Szukamy sponsorów aby upominki były coraz bardziej wartościowe.

Zgodnie z tradycją zabaw andrzejkowych odbyło się również lanie wosku przez ucho klucza. Symbolicznym znaczeniem tej wróżby jest zamykanie i otwieranie wszelkich sekretów i tajemnic. Cienie uzyskanych kształtów woskowych figur były analizowane na ścianie, co przysporzyło uczestnikom sporo radości i domysłów.
Po raz kolejny uczestnicy zabawy w Czadrowie stworzyli wspaniałą, radosną i rodzinną atmosferę. Po raz kolejny DJ BOLO stworzył świetną oprawę muzyczną, przy której bawiono się do rana.

Niebawem Sylwester. Z chwilą ukazania się oficjalnej informacji o zapisach zapraszamy do szybkiego rezerwowania biletów. Ze względu na rozmiar sali ilość miejsc będzie ponownie ograniczona.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s