Galeria

Hubertus 2014

Dziś dnia 25.10.2014 roku w Kamiennej Górze odbył się Hubertus dla okręgu jeleniogórskiego. Uroczystego Hubertusa pod przewodnictwem Władysława Durlaka zorganizowały zarządy kół łowieckich: „Przepiórka” Kamienna Góra, „Rogacz” Kamienna Góra, „Szarak” Kamienna Góra, „Knieja” Lubawka, „Leśnik” Jarkowice, „Darz Bór” Marciszów, „Odyniec” Jelenia Góra, dzierżawiące obwody łowieckie w pow. kamiennogórskim.
Hubertus rozpoczął się Mszą św. „Hubertowską” o godz. 13.00 w Kościele p.w. Matki Boskiej Różańcowej. Po Mszy, przy dźwiękach myśliwskich marszy, nastąpił przemarsz pocztów sztandarowych i myśliwych ulicami miasta do Rynku, gdzie odbyły się dalsze uroczystości.
Na kamiennogórskim rynku, odbył się koncert muzyki myśliwskiej i pokaz sokolniczy. Przygotowano zwyczajowy myśliwski poczęstunek: chleb, smalec, ogórki i wyroby wędliniarskie z dziczyzny.

Informujemy, iż na naszym serwisie czadrow.pl od dawna są prezentowane obszary łowieckie koła „Knieja” Lubawka, które można obejrzeć m. in. w publikacji Lasy >>. Również projekt Czasy na lasy, którego celem było zwiększenie świadomości ekologicznej i poczucia odpowiedzialności za przyrodę wśród dzieci i młodzieży był zorganizowany przez zaprzyjaźnione Koło Łowieckie „Knieja” Lubawka a czadrow.pl od początku uczestniczył w tym wydarzeniu. Galerie z projektu Czasy na lasy można obejrzeć tutaj >>.
Dla informacji podamy również, iż obwód łowiecki koła „Szarak” z Kamiennej Góry znajduje się na terenie Czadrowa a rozciąga od głównej drogi biegnącej przez nasze sołectwo ku wzgórzom kopalni melafiru Borówno.

Zapraszamy do poniższej galerii prezentującej szczególną atmosferę tego wydarzenia.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s