Galeria

Turystyka w regionie

Dziś dnia 17.10.2014 roku w kamiennogórskim ratuszu miała miejsce konferencja Turystyka w Kamiennej Górze – nowe szanse dla miasta i regionu. Celem spotkania było zaprezentowanie nowych możliwości w zakresie turystyki, które pojawiły się dzięki zachodzącym w ostatnim czasie na naszym terenie zmianom oraz powstaniu kolejnych atrakcji i infrastruktury turystycznej, a także coraz większej popularności nowych form spędzania wolnego czasu.
W spotkaniu udział wzięli Burmistrz Miasta Kamiennej Góry – Krzysztof Świątek, Prezes Zarządu Zamek Książ oraz LOT AW – Krzysztof Urbański, dr Piotr Gryszel z Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu oraz operator Arado Kamienna Góra – Jarosław Bona.
Podczas konferencji przedstawione zostały szanse dla mieszkańców Kamiennej Góry i całego regionu, jakie płynąć mogą ze wspólnych działań przy wykorzystaniu istniejącego i tworzeniu nowego zaplecza turystycznego.

Informujemy, iż nasz serwis czadrow.pl jest jedynym w regionie, który od dawna prezentuje wszystkie miejsca turystyczne w promieniu około 50 km. od Czadrowa, a co za tym idzie miasta Kamienna Góra. Tylko u nas można zapoznać się z obszerną prezentacją fotograficzną miejsc wartych uwagi. To nasz skromny wkład w promocję regionu, tak bogatego w atrakcje turystyczne.
Zapraszamy do poniższych galerii prezentujących zamki i pałace Pogórza Sudeckiego, zabytki Krzeszowa oraz obiekty i miejsca naszego regionu.
Więcej atrakcji w postaci wydarzeń i imprez masowych prezentujemy w prawym bloku witryny o nazwie Warto zobaczyć.

Galerie

678586785967860

Wideo

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s