Kalendarz 2015

Dla mieszkańców Czadrowa i nie tylko został udostępniony kalendarz na rok 2015 o tematyce fotograficznej naszego sołectwa. Kalendarz został przygotowany w formacie A2. Można go wydrukować na drukarce domowej w formacie A4 lub dostarczyć do pracowni reklam Exprint w Kamiennej Górze na ul. Lubawskiej 19 i wykonać większy wydruk w formacie A3 lub A2. Koszt druku formatu A3 to tylko 3 zł. Takie kalendarze otrzymali uczestnicy zabawy dożynkowej w Czadrowie.

Dane obrazu:

Maksymalny rozmiar druku: 420 x 594 mm
Rozmiar pikseli: 2480 x 3508
Rozdzielczość druku: 150 ppi.

Kalendarz należy pobierać w podglądzie powiększonym do 100%.
Po jego kliknięciu otworzy się w nowym oknie. Pamiętaj, że należy ponownie kliknąć w obraz aby powiększyć go do 100%. Następnie klikając na powiększonym obrazie prawym klawiszem myszki wybierz z rozwiniętego menu polecenie Zapisz obrazek jako.

Aktualizacja wpisu

Informujemy, iż w pracowni reklam Exprint znajduje się nasz projekt kalendarza. Każda osoba, która chce taki kalendarz powiesić w swoim domu może udać się do wskazanej pracowni reklam i otrzymać go  za kwotę 3 zł. w rozmiarze formatu A3.
Projekt graficzny kalendarza został wykonany społecznie dla mieszkańców Czadrowa i innych osób zainteresowanych z naszego regionu. Zabrania się wykorzystywania kalendarza w celach komercyjnych. Płacisz jedynie koszt druku zgodnie z cennikiem pracowni reklam. Maksymalny rozmiar druku to format A2.

kalendarz2015czadrow

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s