Galeria

Dożynki

Wczoraj dnia 11.10.2014 roku w świetlicy w Czadrowie odbyła się zabawa dożynkowa, w której uczestniczyło blisko 70 osób. Zapowiedź tegorocznej imprezy cieszyła się tak dużym zainteresowaniem, że z powodu ograniczonej przestrzeni nie udało się w niej uczestniczyć wszystkim zainteresowanym mieszkańcom.
Po oficjalnym przywitaniu uczestników przez panią sołtys i radę sołecką każda para uczestnicząca w dożynkach otrzymała pamiątkowy kalendarz na rok 2015 z motywem sołectwa Czadrów. Wydruk kalendarza został sfinansowany przez tegorocznego kandydata na Wójta Gminy Kamienna Góra, mieszkańca Czadrowa Radosława Oleksiaka. Dziękujemy.
Zabawa przebiegła w bardzo radosnej atmosferze. Były wspólne śpiewy, toasty i grupowe tańce. Wszyscy obecni stworzyli wspaniałą rodzinną atmosferę czego odzwierciedleniem jest poniższa galeria zawierająca wybrane fotografie. Cała impreza trwała do godziny 4.00 rano.

W planach jest zorganizowanie kolejnych imprez okolicznościowych, takich jak Andrzejki czy Sylwester. Z chwilą ukazania się plakatów reklamowych w Czadrowie i informacji na naszym serwisie, zachęcamy do jak najszybszego rezerwowania biletów. Ze względu na rozmiar sali ilość miejsc będzie ponownie ograniczona.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s