Zakładka English

Od dawna naszą „czadrowską” witrynę odwiedzają internauci z całego świata. Spowodowane to jest między innymi relacjami z międzynarodowych imprez organizowanych w naszym regionie. Cykliczne wydarzenia takie jak Castle Party, Brutal Assault, Piknik Harley-Davidson czy Bull Riding przyciągają wielu fanów a dzięki Facebook’owi mają oni łatwość w rozpowszechnianiu informacji o naszych relacjach fotograficznych.
Postanowiliśmy umieścić na serwisie stronę informacyjną w wersji angielskiej na temat Czadrowa. Zawiera ona ogólną informację o sołectwie i posiadanym od niedawna herbie, który jest wizytówką naszej społeczności. Informacja ta pozwoli przybliżyć odwiedzającym, w której części świata znajduje się Czadrów. Zapraszamy do zakładki English >>.

Naszym założeniem jest stworzenie możliwie jak najwięcej obcojęzycznych opisów. Jeżeli znasz dowolny język i zechcesz przetłumaczyć krótką informację na temat Czadrowa proszę o kontakt na adres czadrow@onet.pl

Poniżej prezentujemy grafikę statystyk. Przedstawia ona kraje z których odwiedzono naszą „czadrowską” witrynę. Statystyki za okres 2012 -2014 r.

67660

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s