Czasy na lasy – Galerie

Na serwisie czadrow.pl prezentujemy relacje fotograficzne z ciekawych miejsc i wydarzeń w naszym regionie a wybrane galerie umieszczamy w prawym bloku Warto zobaczyć. W tej grupie postanowiliśmy również wyszczególnić ubiegłoroczne wydarzenie, które do dzisiaj cieszy się zainteresowaniem.
Projekt Czasy na lasy, którego celem było zwiększenie świadomości ekologicznej i poczucia odpowiedzialności za przyrodę wśród dzieci i młodzieży był zorganizowany przez Koło Łowieckie Knieja Lubawka przy udziale Nadleśnictwa Kamienna Góra a wszystko w ramach programu Działaj lokalnie VIII.
Warsztaty edukacyjne połączone z akcją sadzenia drzew odbywały się głównie na ścieżce przyrodniczo-dydaktycznej, również prezentowanej na naszym serwisie.
Serwis czadrow.pl był głównym medium relacjonującym to wydarzenie. Wszystkie relacje łącznie z wręczeniem certyfikatów sadzenia drzew są dostępne tutaj >>.

Naszym kolejnym wkładem w ramach programu Działaj lokalnie VIII było wykonanie projektów tablic informacyjnych, które stanęły w miejscu zasadzeń drzew. Na tablicach znajdują się nasze fotografie pochodzące z serwisu czadrow.pl a jak wyglądają można zobaczyć tutaj >>.

Łącznie w projekcie Czasy na lasy uczestniczyło prawie pół tysiąca osób w tym 263 uczniów, opiekunowie, pedagodzy, pracownicy Nadleśnictwa Kamienna Góra, myśliwi koła łowieckiego Knieja Lubawka, członkowie organizacji społecznych i oczywiście czadrow.pl.
Posadzono drzewa takie jak świerk, modrzew, jodła a to wszystko na powierzchni prawie 0,9 ha w Leśnictwie Dobromyśl i w Mieroszowie na terenie ROD Przyszłość.

Zapraszamy do poniższych galerii prezentujących to wyjątkowe wydarzenie, po którym uczniowie naszego regionu pozostawili po sobie ślad w postaci posadzonych drzew.
Naszą satysfakcją jest fakt, iż czadrow.pl również uczestniczył w tym wydarzeniu. Jak dotychczas jest to największy projekt społeczny, w którym uczestniczył nasz serwis.

67365 67366 67367 67368 67369

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s