Galeria

Koncert – Slayer

Podczas tegorocznego festiwalu Brutal Assault, jaki zaprezentowaliśmy tutaj >>, zagrała grupa Slayer. Ten amerykański zespół wykonujący thrash metal powstał już w 1981 roku z inicjatywy gitarzysty Kerry’ego Kinga, który do współpracy zaprosił gitarzystę Jeffa Hannemana, pochodzącego z Kuby perkusistę Dave’a Lombardo oraz basistę i wokalistę Chilijczyka – Toma Arayę. Już w początkowym okresie działalności muzycy rozwinęli własny styl oparty na intensywnych partiach gitar z partiami solowymi wykonywanymi przy użyciu tremola oraz charakterystycznym śpiewie wokalisty zespołu.
Cztery z dziesięciu albumów zespołu zyskały w Stanach Zjednoczonych status złotej płyty. Wieloletnim współpracownikiem grupy był producent muzyczny Rick Rubin współpracujący również z takimi zespołami jak Beastie Boys, LL Cool J, Danzig, Metallica czy System of a Down. Slayer wraz z grupami Metallica, Anthrax i Megadeth zaliczany jest do tzw. „Wielkiej Czwórki” thrash metalu, wywierając wpływ i inspiracje dla przyszłych wykonawców nurtu.

Serwis czadrow.pl miał zaszczyt uczestniczyć w wydarzeniu, jakim jest festiwal Brutal Assault w czeskim Jaromerze na Twierdzy Jozefov. To wielkie wydarzenie muzyczne jest corocznie organizowane nieopodal polskiej granicy i wlicza się w nasz region prezentacji wydarzeń.

Zapraszamy do poniższej galerii z koncertu grupy Slayer.

WideoReklamy

2 comments on “Koncert – Slayer

  1. Pingback: Podziękowanie – czadrow.pl

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s