Galeria

Piknik Harley-Davidson 2014. Dzień drugi

Wczoraj dnia 02.08.2014 roku odbył się drugi dzień VII Pikniku Entuzjastów Harley-Davidson Karpacz 2014. Główną atrakcją pikniku była Wielka Parada Motocykli, która przejechała z Białego Jaru do miejsca pikniku, Dworu Liczyrzepy. W ramach imprezy odbyły się również Mistrzostwa Polski Motocyklistów w Wolnej Jeździe a w tym sezonie była to trzecia edycja zawodów. W tym roku nastąpiło również odsłonięcie nowych śladów w Alei Entuzjastów Harley-Davidson. Nowe tablice tradycyjnie zostały skropione napojem harleyowców jakim jest Jack Daniels a nowy właściciel tablicy musiał skosztować tego szlachetnego trunku. Imprezie towarzyszyło wiele atrakcji, prezentacji i konkursów między innymi takich jak losowanie Harleya na dwa tygodnie wraz z wyprawą do USA na 66 HISTORIC TOUR czy wybór najładniejszego Harleya pikniku.
Zwieńczeniem tej widowiskowej imprezy był koncert zespołu Złe Psy, który pod przewodnictwem Andrzeja Nowaka (TSA) dał świetny występ. Galeria z koncertu dostępna tutaj >>.

To wyjątkowe wydarzenie organizowane cyklicznie w naszym regionie jest po raz kolejny relacjonowane przez czadrow.pl a wyjątkową atmosferę pikniku prezentujemy w poniższej galerii.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s