Brutal Assault 2014

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami dokładamy starań aby serwis czadrow.pl był uznany przez organizatorów festiwalu i został jednym z mediów relacjonujących największą imprezę muzyczną w tej części Europy, jaką jest Brutal Assault w czeskim Jaromerze. Miejsce tego wydarzenia to tylko 47 km. od granicy w Lubawce. Zgodnie z wymogami organizatora podajemy zmiany zachodzące w programie festiwalu.
Amerykańska grupa death metalowa PYREXIA odwołała swoją europejską trasę a co za tym idzie nie wystąpi również na Brutal Assault. W zastępstwie będzie można zobaczyć węgierskich death metalowców z GUTTED. Swój występ z powodów prywatnych był zmuszony również odwołać zespół TESSERACT.
Swoją zapowiedź występu na Brutal Assault 19 prezentuje Luc z kanadyjskiej grupy death metalowej GORGUTS, który już miał swój występ na Brutal Assault w 2012 roku.

Również zaproszenie do fanów kieruje niemiecka grupa trash metalowa SODOM.

Na koniec możemy obejrzeć wideo prezentujące atmosferę i lokalizację festiwalu. To w tym miejscu przez cztery dni imprezowe wystąpi ponad 100 zespołów z całego świata.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s