Brutal Assault 2014

Na serwisie czadrow.pl prezentujemy relacje fotograficzne z ciekawych wydarzeń i miejsc wartych uwagi a znajdujących się w naszym regionie. Na ogół jest to obszar w promieniu do około 50 km. od Czadrowa. Nie sposób jednak pominąć największej imprezy muzycznej odbywającej się corocznie w tej części Europy. Brutal Assault to festiwal muzyki metalowej. W tym roku to jego 19 edycja. Od zawsze festiwal ma swoje miejsce w Czechach a od 12 edycji w Jaromirze na terenie Twierdzy Jozefov. To tylko 47 km. od granicy w Lubawce.

W tym sezonie postanowiliśmy podjąć próbę otrzymania akredytacji PRESS aby uczestniczyć i zrelacjonować to wydarzenie na naszym serwisie. Nie ukrywam, że będąc małym lokalnym serwisem internetowym mamy nikłe szanse z uwagi na ogromną ilość próśb o akredytację napływającą z całej Europy. Zobaczymy co życie pokaże.

Brutal Assault 19 odbędzie się w dniach 6-9 sierpnia 2014 roku we wspomnianej twierdzy Jozefov w czeskim Jaromerze. Bez wątpienia największą gwiazdą tegorocznej edycji jest amerykańska grupa muzyczna SLAYER. Legenda i jeden z najważniejszych zespołów w dziejach mocnego grania.
Z programem, cenami biletów i innymi informacjami można zapoznać się na oficjalnej stronie festiwalu.

Trailer Brutal Assault 2014

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s