Hommage à Kieślowski 2013

Miło mi poinformować, iż nasz serwis czadrow.pl otrzymał akredytację prasową w uczestnictwie na Festiwalu Filmowym Hommage à Kieślowski 2013. Festiwal odbędzie się 6-8 września w Sokołowsku znajdującym się niedaleko Czadrowa.
Motywem przewodnim, tegorocznej edycji Sokołowsko Festiwal Filmowy Hommage à Kieślowski jest miłość, wolność, samotność, a filmem, który będzie pretekstem do dyskusji, a jednocześnie osią całego festiwalu jest Biały, druga część głośnej trylogii Krzysztofa Kieślowskiego – Trzy kolory.
Specjalnym wydarzeniem tegorocznej edycji festiwalu będzie monodram Krystyny Jandy Ucho, gardło, nóż, który odbędzie się ostatniego dnia festiwalu, w niedzielę, 8 września, w Kinoteatrze Zdrowie. Przed spektaklem aktorka weźmie udział w panelu pt. Miłość, wolność, samotność w filmach Krzysztofa Kieślowskiego, prowadzonym przez Stanisława Zawiślińskiego i Mikołaja Jazdona.
Sokołowsko Festiwal Filmowy Hommage à Kieślowski to wyjątkowe święto kina, gdzie w niezwykłej atmosferze, w jednym miejscu spotykają się bliscy współpracownicy, przyjaciele
i rodzina Krzysztofa Kieślowskiego, pasjonaci jego twórczości oraz filmowcy. Z pełną informacją prasową na temat festiwalu można zapoznać się tutaj>>, natomiast z programem tutaj>>.
Niebawem serwis czadrow.pl zostanie wzbogacony o kolejną galerię z ciekawej imprezy organizowanej w naszym regionie. Zapraszam.

60507

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s